Category Archives: Uncategorized

Pampus Regatta 2022

De Pampus Regatta 2022 vindt plaats op 3 en 4 september.

De prijswinnaars van 2021

ORC 2:

1 Moshulu, Ronald Lettenmeijer

2 Narwal, Ubbo Neisingh

ORC 3:

1 White Hawk, Sybout Hiemstra

2 Tri-eau, Emile van Raam

ORC 4:

1 Yansa, Michel Zandbergen

2 Fast Forward, Maurijn Ode

3 Furie, Ben Hoefsloot

SW:

1 Scheurijzer, Arjen Veltheer

2 Wammes, Rob Schoots

Trintelprijs: snelste ORC-boot op berekende tijd
Yansa kwam als eerste uit de bus, na veel gereken en een spannende tie break met Moshulu, Narwal en White Hawk

Jan Arts Trofee: best presterende vereniging.
Het blijft stuivertje wisselen tussen Huizen en Naarden. Dit jaar is Naarden ruim de beste, door veel deelnemers in het grootste veld te hebben. Met een behoorlijke voorsprong op Flevomare, gevolgd door Het Y en Huizen.
De uitslag is berekend op basis van de drie hoogst scorende boten per vereniging.

Foto’s: ©Karim Kat

Einde protesttijden 5 sept.

ORC 123: 15:43, ORC 4: 15:58, SW: 15:58

Baanwijziging Race 5

In verband met wier bij de IJM18 en de IJM 20 wordt baan 5 als volgt:

Start

IJM16 – SB

IJM14 – SB

Sport K – BB

Boei 1 – BB

Boei 2 – BB

Sport K – BB

Boei 1 – BB

Boei 2 – BB

Finish

Boei 1: zelfde positie als tijdens Race 4

Boei 2: positie wordt doorgegeven zodra deze in positie ligt.

Dit is mogelijk na de start.

Alle deelnemers bedankt!

Het was in Coronatijd even wennen voor zeilers en organisatie, maar meer dan 70 boten hebben een weekend prachtig gezeild!

Graag tot volgend jaar, 4 – 5 september 2021.

Uitspraken protesten Zondag

Protest 5:
Protesteerder: NED 3970 The Fox
Geprotesteerde: Wedstrijdcomité
Behandeling: 17 : 00
Uitspraak: Verzoek om verhaal afgewezen

Protest 6:
Protesteerder: NED 2289 Hebbus
Geprotesteerde: NED 117 Mission IF Possible
Behandeling: 17 : 45
Uitspraak: Toegewezen, Mission IF Possible in ORC-uitslag opnemen.

Protest 7:
Protesteerder: NED 2289 Hebbus
Geprotesteerde: NED 732 Hatse Flatse
Behandeling: 18 : 00
Uitspraak: Protest ingetrokken

Protest 8:
Protesteerder: NED 3295 Team Heiner
Geprotesteerde: Wedstrijdcomité
Behandeling: asap
Uitspraak: Verzoek om verhaal toegewezen, plaats 1 in Race 2

Einde protesttijden zondag

J80 / SB20: 16:05

ORC1: 16 : 34

ORC2: 17 : 29

SW1: 17 : 23

SW2: 17 : 23

Lange baan: baannummer

Het baannummer wordt bekend gemaakt middels een bord op het startschip.

Dit wijzigt Appendix C

Uitspraken protesten zaterdag

Protest 1:
Protesteerder: GBR 362 Extra Djinn
Geprotesteerde: NED 7983 Xo Good
Behandeling: 18:30
Uitspraak: NED 7983 Xo Good DSQ

Protest 2:
Protesteerder: NED 5777 Onyx
Geprotesteerde: NED 8730 Mare
De protesten 2 en 3 worden samen behandeld om 17:15
Uitspraak NED 8730 DSQ in Race 3

Protest 3:
Protesteerder: NED 8730 Mare
Geprotesteerde: NED 5777 Onyx
De protesten 2 en 3 worden samen behandeld om 17:15
Uitspraak: NED 5777 DNF in Race 3

Protest 4:
Protesteerder: NED 4926 Firefly
Geprotesteerde: NED 2810 Coolkid
Behandeling: 18:00
Uitspraak: NED 2810 DSQ in Race 3

Klasseindeling PR2020

Onder Documenten vind je de klasseindeling van de deelnemers PR2020 per 5 september. Wij wensen iedereen veel succes de komende dagen.